| Tbx_adda_1981 a întrebat:

Ce ziceti de telefonul Samsung S3350 Ch@t335 e bun? El e dragut:X Dar e de calitate? Scuze de categorie dar e cea mai accesatahappy Cel mai bun raspuns primeste Funta si Vothappylove struck

8 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Hey, eu am acest telefon de aproape jumate de an, este frumos in mare parte, problema este ca nu gasesti aplicatii / jocuri pentru el, doar ce este standard, sincer sa fiu, as alege mai degraba Nokia C3, il are cam toata lumea, si pot spune ca pentru ala ai tot ce vrei...

| Tbx_adda_1981 explică (pentru HelpMeNow):

Mmm...Sh care e problemayawnMi s-a luat de el...Mie nu imi tr jocuri si aplicatii mie imi tr net atatlaughing

| HelpMeNow a răspuns (pentru Tbx_adda_1981):

Da, in caz ca nu ai internet pe cartela/abonament, alege Samsung-ul, are wi-fi care este cel mai important in toata conversatia asta. c3 nu are asa ceva

| Tbx_adda_1981 explică (pentru HelpMeNow):

Sh...Dar e nasol ca nu prea gasesti surse fara parolawaiting la wi.fi

| HelpMeNow a răspuns (pentru Tbx_adda_1981):

Cum nu, du-te prin parcuri, prin zona complexelor, super-marketuri, sau poti sa iti pui tu wi-fi laughing) cu 1 milion jumate ai wi-fi!

| Tbx_adda_1981 explică (pentru HelpMeNow):

Pai ai da mai mult de 10m nu tine...

| HelpMeNow a răspuns (pentru Tbx_adda_1981):

Eu am wi-fi si tine 20m

| Tbx_adda_1981 explică (pentru HelpMeNow):

In fine tot aia Putin oricum8-)