| Bubbico a întrebat:

Ce ziceti Samsung Galaxy S3 sau Allview Viper? Comparatile (pretul chiar nu ma intereseaza).

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De Xperia SP ce spui?
http://telefonultau.eu/products/Sony-Xperia-SP-C5302-White.html
E chiar mai perofmrant decat s3(si s3 e peste viper) si are un design foarte placut. Strict din cele doua, s3(ecran mai bun, perfomrante mai bune, suport ridicat).

| 000MadMAX000 a răspuns:

Nu poti compara aceste doua telefone, s3 bate detasat ***-ul chinezesc sub numele de Allview, faci o mare prostie daca cumperi Allview ti-o zic din proprie experienta, mergi pe s3, eu s3 am acum si nu m-a dezamagit deloc, e incredibil acest telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe de o parte, Allview Viper are culorile mai vii, mai frumoase, iar pe de alta parte, totusi, e s3, deci ai calitate garantata, Allview. urile sunt facute in china, nu prea am incredere, personal eu as merge pe s3, desi cred ca-s egale

| hp8510p a răspuns:

Galaxy s3=calitate
Allview=china

| BlackDarkAngel a răspuns:

S3. Scurt si la obiect! Nu am un Samsung Galaxy (momentan detin un iPhone5) dar am auzit ca este destul de bun si e la moda. Allview este o prostie!