| Bubbico a întrebat:

Ce ziceti Samsung Galaxy S3 sau Allview Viper? Comparatile (pretul chiar nu ma intereseaza). Am intrebat mai multe persoane, iar parerile au fost impartite, deoarece unii au spus ca Allview este mai bun calitativ, cu o baterie mai buna, care rezita mai mult, si unde poti descarca mai multe aplicatii. Alti zic contrariul. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Allview? calitate? rezistent? cine ti-a zis?laughingAllview este chinezesc si nu se compara cu galaxy s3 care este fabricat in koreea

| Ghergel a răspuns (pentru hp8510p):

Serios koreea e calitate? Nu mai vorbi ca nu ai habar si in plus Alview e facut in Romania daca chiar vrei sa stii... Piesele is facut in china la orice telefon

| hp8510p a răspuns (pentru Ghergel):

Allview asambleaza telefoanele in Romania cu majoritatea pieselor chinezesti. Piesele unui telefon de ex.Samsung sau iPhone sunt facute de producator nu sunt facute in China.In China se asambleaza telefoanele si de aceea scrie pe ele Made In China. Apple este o companie americana care isi trimite piesele in china la asamblat(exemplu)

| 0x11111051 a răspuns:

Aduna mai bine inca niste bani si cumparati S4. El este cel mai bun smartphone la momentul dat. Singurul care are 2 procesoare:
Quad-core 1. 6GHz
Quad-core 1. 2GHz

Deci 1 procesor cu 8 nuclee big grin