| sweetgirl_1922 a întrebat:

Ceao am si eu o problema... la mess intru la preferencces si vreau sa intru la privacy si nu imi apare nimic nici la ignore list chat si mai multe numai la cateva dintre ele pot sa intru si nu stiu ce sa mai fac am incercat si 8 si 10 la 10 numai lista de ignore merge... ma poate ajuta cineva si pe mine? mersi

3 răspunsuri:
| adryano05 a răspuns:

Wow, ce fel scrii... mi-a fost foarte greu sa urmaresc si sa inteleg ce ai vrut sa scrii.
Daca ai incercat mai multe variante de Messenger si nu a mers, e posibil sa fie de la Windows. Reinstaleaza-l.

| dyenutza01 a răspuns:

Incearca messenger 9!winking

| Daniutza a răspuns:

Dezinsaleaza-l si instaleaza-l din nou.