| iamaprincess a întrebat:

Am iarasi o problema! De cateva zile nu mai pot intra pe messstraight face cand ma loghez imi apare sa downloadez un fisier(eu nu risc am mai patit-o) si dupa sa il deschid, chestia apare cam din 5in5minute straight face si eu ii dau cancel si cand dau sa intru pe cineva din lista nu merge, nu imi intra pot da mii de clik-uri da nu merge nicicum.Stie cineva ce asi putea face?(nu vreau sa reinstalez windows'u si am incercat sa reinstalez mess'u da nu merge)
{fundita}

Răspuns Câştigător
| danny_5176 a răspuns:

Daca ai aintivirus... dai o scanare la intreg pc-ul
daca nu ai, iti recomand avast, avira sau bit defender
daca nu e nici un virus si ai incredere in antivirus... ia chestia si vezi ce este... oricum daca ai antivirus nu ti-o sterge big grin

3 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai am avut si eu o problema ceva de genul asta. Sterge mess-ul, apoi intra pe yahoo si instaleaza-l iar. Eu asa am facut si a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza din "Set program acces and defaults" mess-ul si instaleaza-l din nou, nu cred ca iti mai face probleme. Iar daca problemele persista incearca cu un alt model de yahoo messenger 9 sau chiar si 8 kiss Bafta!

| C05T1N a răspuns:

Cauta pe cineva mai capabil.