| 1290 a întrebat:

Ceau explicati-mi si mie la ce se foloseste o tableta grafica in photoshop! funda pls rpdd! happy

Răspuns Câştigător
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Tableta grafica consta intr-un ecran TouchScreen si un creion Pencil carel folosesti drept unealta de desenat.Deci in loc sa folosesti mouseul folosesti creionul.
Meriata sati cumperi una pentru ca se vede diferenta intre cum desenezi cu mouseul/creionul.

2 răspunsuri:
| anonymousxD a răspuns:

Poti folosi o tableta grafica in Photoshop la editarea fotografiilor sau in cazul in care esti talentat/a la desen o poti folosi in crearea de animatii sau pur si simplu sa desenezi, etc.

| mOaMa a răspuns:

Salutari ! Joci San Andreas Multi Player ( SA-MP ) ? Si nu gasesti un server Role - Play ? Atunci vino la noi ! rpg.forteam.ro ! Comunitatea www.forteam.ro/forum !