| Denisa_2932 a întrebat:

Ceau TPU...Am o tableta odys loox si eu stau la sat. Talbeta are wi-fi insa nu ma pot conecta la internet,oare de ce nu merge poate nu are semnal pentru ca stau la sat? Totusi eu am si router wireless de la romtelecom si am incercat sa ma conectez la el dar nu merge,poate ca nu fac eu ceva bine...va rog ajutati-ma! Cum sa ma conectez la wireless?

1 răspuns:
| Adriankuala a răspuns:

Buna denisa este foarte simplu tu vei incerca conectarea cu tableta la routeru tau wi-fi daca routeru are protectie iti va cere parola bagi parola pe tableta si esti online