| paulacarry a întrebat:

Ceau TPU! Vreau sa imi pun parola pe PC dar nu stiu cum. Funda celui mai detaliat raspuns.

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

IN dreapta ecranului jos, este un tag, numit Start. Apasa pe el.

Dupa, sus o sa iti scrie Administrator, sau ce nume ai tu, apasa pe imaginea din stanga. O sa iti apara o fereastra numita, User Accounts. Apasa pe o alta imagine, si dai Change Picture.

Dupa care iti vor aparea mai multe tag-uri. Dai pe Create My Password.

Si de aici cred ca te descurci, trebuie sa iti pui de 2 ori parola, si gata.

Succes!

| Suteu a răspuns:

Intra in control panel, intra la user acounts iar dupa dai la create a passwod for you account, si scrii acolo parola care vreii tu, iar dupa dai restart la pc. si asta este totul happy