| MG_Gabi_2002 a întrebat:

Cel mai bun telefon de gaming până in 800-900 lei. Dau fundă mare.

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/filtre/smartphone/pret-800-pana-la-900

Este un site cu telefoane incadrate in acest preţ, uită-te tu, că nu ştiu toate specificaţiile pe care le vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| Zorok a răspuns:

In limita bugetului tau iti recomand:
Procesor Octa Core, care iti va rula multe dintre titlurile mobile noi aparute
3GB de ram, suficienti pentru gaming mobile
Ecran 720p, pe care vei putea avea o experienta placuta in gaming-ul mobil
Camera buna
32Gb spatiu intern de stocare, arhi suficient pentru jocuri si aplicati de multimedia.
HTC Desire 628, Octa Core, 32GB, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Cobalt White

| laurentiu442 a răspuns:

Da puteai și tu să cauți vezi un Asus Zenfone sunt multe modele