| Anonim48585 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon pana in 770 lei, aveți câteva idei? Aș vrea sa aiba de preferat 128 gb dar e bun și 64 (aș vrea să îl folosesc și la gaming ) fundă

Răspuns Câştigător
| Daniel2748383 a răspuns:

La aceasta sumă este mai greu in a găsi un telefon pentru gaming. Însă, îți recomand să te uiți la niste telefoane ceva mai scumpe fata de suma specificata de tine și să vezi dacă au acel telefon desigilat. Astfel, poți cumpăra un telefon mai ieftin și mai bun la banii respectivi. Am avut și eu un telefon desigilat, și nu am avut probleme.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pe telefon de 700 de lei nu faci gaming. Aparte cazul in care planuiesti candy crush.

| Anonim48585 explică (pentru Wr3nch):

Nu ma refer la jocuri care mananca mult ca pubg la jocuri ca un among us minecraft

| Alex1322 a răspuns:

Xiaomi note 9 nou, cu factura si garantie neaparat pr siguranta, de olx. Merge la setari f mari la jocuri, cam ca s10 plus

| Alex1322 a răspuns:

La call of duty mobile merge superb la setari spre maxim

| Stewie90k a răspuns:

Realme 8, la 700-800 ai ecran super Amoled 8gb Ram procesor quad camera principala 64 Mp, se misca super bine, il am de aproape un an si merge ca in prima zi!

| Wr3nch a răspuns (pentru Stewie90k):

Realme 8 are 4 gb de ram