| Addaa1998 a întrebat:

Chiar trebuiesc schimbate parorele? Nu am inteles de ce...

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca vrei securitate la pc, ei bine pui parole genu "!@x@5! 5%12teqw13% " intelegi? sunt foarte greu de spart, sunt programe care pot ghici parolele usoare gen " te iubesc 123 " sau " aiurea123" Cele mai usor de spart, in maxim 10 minute se sparg parolele asteahappy

| lianaiovan a răspuns:

Nu,draga,nu trebuie daca ai un antivirus bun si pe langa asta a zis doar pentru conturi bancare, cu plati online si alte cele nu la facebook sau alte chestii din astea. Nu e nimic rau.

| KeR0s3n a răspuns:

Daca ai antivirus in pc, nu te ambala degeaba. Cei care nu au niciun antivirus, care nu isi fac update la el, aceia sunt predispusi la furarea datelor personale, printr-un virus numit keylogger, care iti fura toate datele si parolele ce le tastezi. Acest virus se declanseaza printr-un executabil.