| John16 a întrebat:

Ciao TPU, cum imi pot pune ce fel de nume vreau eu la contul de facebook, atunci cand dau sa-l schimbe imi spune ca in cazul in care vreau sa imi pun ca nume oricealtceva, sa intru in "despre", dupa ce intru acolo, imi spune sa intru in "detalii despre tine", dar atunci cand am intrat in "despre", mi-a intrat pe pagina de facebook a facebook-ului si nu gasesc pe nicaieri "detalii despre tine", funda

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Cum adica ce nume vrei?
Daca vrei sa il schimbi poti doar daca nu l-ai mai schimbat inainte de mai multe ori sau 60 de zile.
Daca vrei cu litere chinezesti arabe sau inimioara si simboluri ciudate, nu poti doar daca locuiesti in China/Arabia si va trebuii sa-ti schimbi limba la facebookul si IP-ul la browser cu unul din china sau arabia, cat despre simbolurile cu inimi stelute nu ai cum.