| Miru96 a întrebat:

Cînd vreau să fac pe ask.fm video, îmi spune că "camera e ocupată. Pornește camera sau asigură-te că nu este utilizată într-o altă aplicație"

DE CE? VĂ ROG FRUMOS, SPUNEȚI-MI CE SĂ FAC. nu e deschis skype, nici messenger. va rog, dau funda!

1 răspuns:
| Adrian10Ady a răspuns:

In primul rand ask.fm este o pagina web cu aplicatie script incorporata si pentru ca aceasta aplicatie sa functioneze si sa aiba acces la componente periferice trebuie ca tu sa permiti aceasta din Adobe flash player din setari. Apoi reimprospateaza pagina respectiva si cand te intreaba de permisiuni bifezi Permite si casuta cu Retine raspunsul. Daca nu te descurci sa faci aceasta am sa iti spun.
Sper ca ti-am fost de ajutor!