| 1234Cryssuu4321 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. big grin
Cand vreau sa inregistrez un raspuns video pe ask.fm, imi apare fereastra de inregistrare, dar nu mi se deschide webcamul ( adica imi apare o imagine neagra ). Si mie nu-mi apare nici un mesaj de genul "se pare ca nu ai microfon sau a fost inchis" sau "camera este ocupata. porneste camera sau asigura-te ca nu este utilizata intr-o alta aplicatie". Nu-mi apare NIMIC. Ce sa fac? Va rog, ajutati-ma!
dau funda!

2 răspunsuri:
| GirlWithGreenEyes a răspuns:

Da, si la mine e neagra imaginea, dar peste ea apare o fereastra mica pe care trebuie sa apas " Allow" sau " Deny". Daca nu iti apare nimic, poate exista o problema cu webcam-ul tau. sad

| porumblel99 a răspuns (pentru GirlWithGreenEyes):

Mie imi apare "allow"sau "deny"doar ca nu merge.Adica pe skype pot suna cu video, dar aici nu merge. De ce?