| LissLiss a întrebat:

Cine a scapat un iphone de pamant? Ce s-a intamplat? In ce circumstante l-ati scapat? Am inteles ca nu sunt atat de rezistente datorita faptului ca in mare parte, un iphone e din sticla thinking

2 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Nu am scapat un iphone de pamant, dar am vazut pe cineva care l-a scapat pe asfalt, si s-a facut ecranu tandari.
Nu sunt prea rezistente, dar nu iti iei telefon de 32 milioane sa il scapi pe josrolling on the floor.
In fine, e slab la carcasa, dar ca hardware si speed e chiar un telefon de top.

| Marixx a răspuns:

Da, eu mi-am scăpat iPhone-ul (4S) de două ori de ciment. De fiecare dată cu fața-n jos. S-a făcut praf, dar de obicei de sparge doar ecranul de protecție, deci touch-ul încă mai mergea perfect laughing e nasol să ai iPhone, se sparge repede... Dar e bine că nu costă atât de mult reparațiile ca la Samsung... Asta e. Sper că te-am lămurit.
Fundiță happy?