| powergirl a întrebat:

Cine are ceva cu vista sa nu mai rasp la intrebarea mea m-am saturat de atatea critici va rog mult daca vreti ma ajutati daca nu taceti sin gura

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Sunt ff de acord cu tine pentru ca mi sa mai intamplat sa intreb ceva si la cei care nu-i convineau incepeau sa ma critice si mai multe asa ca spui bine : SA NU MAI RASPUNDA LA INTREBARE

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ma abtin.

| anonim a răspuns:

Eu am foarte multe cu vista.deci,nu iti raspund la intrebare.rolling on the floor

| claudya a răspuns:

Da ce e ce ai intrebat ca nu stiu, n-an fost atenta?

| ka2 a răspuns:

Si care este intrebarea? big grin p. s.: vista e praf!

| moonY a răspuns:

Nici eu n'am nimic cu vista, asadar, ma abtin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Critica poate fi benefica. daca mai multi spun ca gresesti, accepti critica si cauti sa indrepti ceva, nu te incapatanezi fiindca nu spunem ca tine. o putem face, pana iti rupi gatul siatunci o sa spui; ma ce lume a dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam ceva probleme cu Vista la-nceput dar acum le-am rezolvat si-mi place mai mult decat imi placea Xp-ul, am Vista complete BlackEdition cu mici modificariwinking