| Maly_8746 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cu care sa-mi compun singura "Albumul Copilariei". Cat se poate de urgent. Ps: daca nu vreti sa ma ajutati nu imi dati raspunsuri stupide.Mai bine taceti din gura

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Acesta se face pe perioade, normal. Un capitol aparte este nasterea, unde trebuie sa specifici, data, ora, greutatea.lungimea avuta la nastere, si daca ai venit pe lume prin nastere normala sau cezariana. Apoi incepi perioadele:0-3 luni; 3-6 Luni :6-9; 9-12 luni Spui in fiecare perioada, ce s-a intamplat, cu ce te-ai hranit, cand ai inceput sa mananci variat, cand ti-a aparut primul dinte...primii pasi etc, etc.