| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Nokia x2? am doua probleme la al meu si vreau sa stiu daca toate modelele au fost cu problemele astea din fabrica... deci:
1. In timp ce vorbiti pe interfon/speaker se aude un zgomot ciudat in difuzor?
2. S-a scurs pe display lipiciul cu care e lipit geamul de carcasa?
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| alexandru123456alexandru a răspuns:

Doar al taw are aceste probleme al mew nu are nimic si merge fb funda? pls

1 răspuns:
| Barbu_Delia_Marina_1996 a răspuns:

Mdaaa hai sa-ti spun eu ce problema am cu acest telefon cand intru in agenda se blocheaza cand intru la mesaje sa blocheaza poate e din cauza displayului l-am schimbat k celalt s-a spart sad nu stiu cu difuzourl toate au aceasta problema daca mai e cineva cu aceasta problema pe care o am astept pe email pisicutzzatha@yahoo.com