| HighDM a întrebat:

Cine are telefon Allview? Cine are sa imi spuna daca merge bine. Dau FUNDA! :*

6 răspunsuri:
| dimdem a răspuns:

Functioneaza foarte bine, rareori se blocheaza sau ceva. happy

| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Allview este o marca romaneasca, cu telefoane performante si de calitate.Pretul lor este mult mai mica ca alte marci:Samsung, Htc, NOkia etc.

| Chisinau94 a răspuns:

Eu am Allview P5 ALLDRO deja de 1 an si vreo 2-3 luni.
Pot sa iti spun ca merge bine, si pretul este unul normal. Are cateodata ca se mai blocheaza, dar mai rar.
La mine a aparut o mica problema cu microfonul, nu prea auzeam ce imi spune interlocuitorul in momentul in care vorbeam cu cineva la telefon.

| HighDM explică (pentru Chisinau94):

Si eu am o problema cu telefonul meu Allview A5 DUO, se blocheaza la jocul pou. Stii cumva cum as putea sa il fac sa nu se mai blocheze? sad Dau funda! :*

| cosmy1999 a răspuns:

Din cate stiu eu telefonul nu merge functioneaza big grin

| HighDM explică (pentru cosmy1999):

Ei na! Nu ma minti? laughing)