| tehnology35 a întrebat:

Cine da conturi gratis pe stardoll?

7 răspunsuri:
| TudorGamer a răspuns:

Pai frate eu nu stiu...dar scrie pe google konturi.ro sis crii aoclo jocul si sunt niste conturi mai de *** dar sunt gratis pentru incepatori! Noroc frate!

| InfinityLove2000 a răspuns (pentru TudorGamer):

Nu marge! niciun cont nu merge.am cautat si eu acolo. daca la tine merge ii trimiti un mesaj cu un cont(parola+nume)

| cecilia123 a răspuns:

Eu: adeka pass: floricica56 il poti folosi

| Zavoianu_Laura_1980 a răspuns:

Eu am un cont dar e lvl 10
Nume: nina13254
Parola;? nina70
Am peruci dar nu cred ca-ti place..asa ca fundita

| Syana a răspuns:

Eu am un cont de nvl 14
Nume: denisalamasanu1
Parola:denisa1234
Daca iti place il poti folosi oricand!
Si ii poti schimba parola nu am nevoie de el! Am deja 2 conturi unul cu 5 peruci(nu am fost ss) si unul cu o peruca.
Cel cu 5 peruci se numeste: PiSiCuTa.XD
Cel cu o peruca se numeste: denisapopstar3winking

| Elena_Bianca_1987 a răspuns:

Eu am un cont de lvl 78 si sunt Royality, parola este: maiamicutza44 iar numele este: MaiaAntyVirus33

| An_Iulian_1995 a răspuns:

Hey,cine da un cont de fata peste lvl 17, pentru o fata! maxim 50