| Andrei_2704 a întrebat:

Cine de pe TPU a fost la Cosmote pentru buy-back? Eu doar ce am fost azi cu 4 telefoane:Nokia 3410, Motorola W490, Siemens A75, Sagem my400V, si nici unul nu mi l-a acceptat, si nu inteleg de ce? De ce nu accepta toate telefoanele, ca pana la urma toate sunt vechi.Si am vazut ca pe un Nokia N95 dau 20 de euro asta e teapa pe fata.

Răspuns Câştigător
| facebook01 a răspuns:

Andrei,asculta si eu am fost si mi-au zis ca nu sunt din aplicatia lor, adica au selectat niste telefoane nu le-au pus pe toate.Incearca sa te interesezi si vezi ca asa este.Asta este! Sper ca ti-am fost de ajutor!