| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un script de chat/site cu care odata logat un user pe acel chat/site sa ii ramana user si parola in baza de date.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei tu e complicat tare daca nu il faci tu.

in majoritatea site urilor si chaturilor user ul si parola sunt salvate in baza de date problema e ca nu ai sa ai tu acces niciodata la ele daca nu ai acees la serverul de baze de date.

asadar ce vrei tu presunpe sa ai la dispozitie un server de baze de date si un server web pe care sa hostezi respectivul script.