| zidrax a întrebat:

Cine imi poate da si mie va rog frumos un program de spart parole de la yahoo mesenger big grin?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nu există.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Keylogger-ul este un program sau o aplicatie de calculator prin care poti afla tot ce tasteaza un alt calculator care este infectat cu acest virus. Spun virus pentru ca majoritatea antivirus-urilor bune il detecteaza drept virus. Totusi sunt cazuri in care aplicatiile antivirus nu il detecteaza deloc, asta insemnand ca ai fost infectat cu keylogger.
Acest keylogger poate fi preluat fara sa vrei de pe messenger, din scripturi, din fisiere multimedia, sau cand intri pe anumite site-uri. Uite unul: http://www.actualkeylogger.com/

| FesCuDungi a răspuns:

Nu exista astfel de programe! poti face ceva de genul dar cu Keyloger!

| andypandy a răspuns:

Nuexistaasaceva.exe

| ThePoet a răspuns:

Hai serios. Tu chiar visezi frumos nu?

| AdytzTheWolf a răspuns:

Nu stiu daca exista

| zidrax explică:

Ok deci nu exista si key logger ala are virusi straight face

| k3jo a răspuns:

Cauta pe net si descarca BruteForce! Funda?