| cocoilno a întrebat:

FUNDA cine imi poate da si mie un program de spart parole pentru yahoo messenger big grin mersi mult

Răspuns Câştigător
| Suzy a răspuns:

Nu exista asa cevawinking daca tea suparat cineva cel mai bine ar fi sal batilaughing) pentru ca program nu exista

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu dai funda și poliția îți dă cătușele!
Vrei să promovezi în societate ca hacker?
Pa, pa.

| Dan a răspuns:

Intreaba un hacker, poate ai noroc, dar ma uimesti cu intrebarea ta.

| DeNyyy a răspuns:

Sa stii ca nu exista. tu crezi ca yahoo sau alte companii ar fi atat de proaste incat sa permita ei un astfel de program?

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu exista un asa program.

| Kittynika a răspuns:

Nu exista un astfel de program. Daca ar exista toty am avea parolele de la mes spartestraight face

| DarkMirror a răspuns:

Eu chiar am unul si merge, dar nul folosesc sa stii, l-am sters din calc sil mai am doar pe un DVD care e la varamiu numai sa scap de afurisitu ala de hack. El mi-a zis ca merge, dar de pe siteul care l-am luat era vorba despre cu totul altceva, chiar ma uimit ca dupa ce l-am downloadat l-am deschis si a aparut 'Va rugam introduceti id-ul victimei'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu exista asa ceva... daca ar exista ar fi un dezastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami ceva in schinb