| aventador a întrebat:

Cine imi poate gasi un site de unde pot sa downloadez mai multe teme, misto, de baieti, nu inimioare si floricele, masini sport etc pentru telefonul samsung genoa, FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Teme nu suporta decat tema implicita din telefonul tau! Pentru wallpapers intra aici:
http://www.umnet.com/mobile-wallpapers/0-2802-0-000-0
Alte aplicatii aici http://www.umnet.com/mobile-software/0-2802-0-Java_J2ME_apps-0
La fiecare link ai mai multe pagini! Pentru download mai intai logheaza-te pe site(fa-ti cont) si apoi da clik pe poza (joc /aplicatie/videoclip)si apoi download (scrie cu albastru)in stanga pozei si apoi ai in dreapta deasupra pozei clik pe Download to phone (descarci direct in telefon daca ai telefonul conectat la pc) sau Download to pc (scrie tot in dreapta cu albastru)
Bafta!

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Mobile9.com
zedge.com
amtelefon.com
Funda?happy

| IancuSilviu a răspuns:

Mobile9.com

Fundabatting eyelashes

| fuckThisLife a răspuns:

Zedge

| Jesyca a răspuns:

Http://spaces.ru/ sper ca te-am ajutat