| Raven5 a întrebat:

Cine imi poate spune cum se activeaza continutul matur? ( de pe we heart it )

Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

Tii mouse-ul pe poza ta in dreapta, ti se desfasoara in jos o lista din care alegi setari. Si chiar unde se deschide, la setari cont, ai o optiune "Oprire filtru pentru conţinut adult" care trebuie sa fie bifata. Apoi apesi pe "Salveaza schimbarile". Done.

1 răspuns:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Trebuie sa intri pe www.weheartit.com si sa te conectezi de acolo si sa intri la setări