| SandR a întrebat:

Cine imi poate spune o programa de modificat video pentru vloguri. Am nevoie de una mai simpla, pentru incepatori.

Răspuns Câştigător
| Robyboss62 a răspuns:

Daca vrei ceva foarte amanuntit cu efecte video, etc.Iti propun Sony Vegas l-am avut si eu il recomand dar este foarte greu de invatat incerc sa il invat de aproape un an si nu pot. Daca vrei ceva usor iti recomand Camtasia Studio poti filma cu el(daca nu poti filma cu o camera a ta)si poti edita foarte usor poti gasi tutoriale pe internet.In camtasia poti pune subtitrare si efecte dar e foarte usor si il recomand.