| GeorgeTiberiu a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot gasi placi video bune pentru laptop?straight face dau funda!

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

In primul rand, nu toate laptopurile au posibilitatea de upgrade la placa video.

In al doilea rand, placile video pentru laptopurile care se pot upgrada la placa video sunt scumpe.

Solutia la problema ta este de a cauta pe diverse forumuri din diverse dezmembrari de laptopuri sau de a comanda la o placa video dintr-un service autorizat.

Bafta happy

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu toate laptopurile au posibilitatea de a isi schimba placa video si chiar daca poti sunt scumpe