| smekeru001 a întrebat:

Cine imi poate zice cum sami aflu parola de la un id daca nu-mi mai stiu parola si datele? pentru raspuns dau vote +funda!

2 răspunsuri:
| TinKodeJr a răspuns:

Daca stii doar ID-ul..este imposibil

| userul7200 a răspuns:

Aproape la toate login-urile exista ceva de genul ''Ai uitat parola?'', dai click pe ala, si poate o sa iti ceara emailu cu care te-ai inregistrat sau iD-ul (daca introduci iD-ul detecteaza automat emailul) Si dupa ce ai dat emailul sau iD-ul, te uiti in email si dupa aia te uiti in spam (de obicei unele mesaje se baga in spam).