| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Cine imi poate zice de ce nu mai pot sa intru pe un id de al meu, chiar daca bag id-ul si parola corecta? Imi da eroare cum ca id-ul sau parola nu sunt corecte. Help! Please!

Răspuns Câştigător
| Deedii a răspuns:

Pai poate s-a blocat.deoarece sunt prea multi utilizatori iar cei de la mess mai sterg din id-uri care vad ca nu mai fac multa activitate.sau parola este schimbata.happy
Funditzsa?smug

10 răspunsuri:
| PoisonJuke a răspuns:

Doamne ce va invartiti atat, e simplu dai I forgot my password. jos si o sa iti puna acolo intrebarile care leai pus+rasp cand ai facut contul si dupa poti schimba parola in alta. Cam atathappy Salut

| Biu90 a răspuns:

Asteapata putin sau dai restart...il blochezi daca incerci prea mult. sau schimba parola din mail de acolo

| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă să schimbi parola la cont...

Răspuns utilizator avertizat
| selfie a răspuns:

Inseamna ca ti-a schimbat cineva parola.

| xCookiieMonster a răspuns:

Pey daca il ai de mult.ori messul ti la sters. stii aia de la compania yahoo messanger.ori a expirat.ca fratele meu a avut un id vechi si expirase desi era bine id si parola...asta cred eu

| AndyAndrea a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie...ti-a spart un "deshtept" parola si ti-a schimbat-o.cred ca trebuie sa incerci sa vb cu ei...eu asa am facut.sau sa te duci sa raspunzi la intrebari pe yahoo si sa ti-o schimbi tu. sper sa te ajutewinking

| viky_2470 a răspuns:

Buna cineva a mai incercat sa intre pe id tau si a bagat parola incorecta si a incercat de prea multe ori si s-a blocat ca sa il deblochezi intra pe google pe mailul tau si pune parola acolo si se va debloca daca nu merge inseamna ca cineva tia schimbat parola

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Poate cineva a vrut sa scrie parola ta si ti-a blocat id.sau u ai scris-o de mai multe ori gresit.ar trebui sa-ti faci alt id ca nu ai alta optiune. sper ca te-am ajutat

| DenisaDenisuk_5107 a răspuns:

Poate a intrat cineva si ti'a schimbat parola...Incearca sa rescrii emailul si parola la Yahoo Mail sa vazi daca merge... Daca nu imi pare rau ca nu te pot ajuta