| ovidaxen a întrebat:

Cine imi recomanda un program pentru vazut fisiere video cu extensia. mp4? Mentionez ca am incercat media player, bsplayer, vlc, kmplayer, gomplayer + codecuri aferente fiecaruia, dar fara prea multe rezultate; ma refer la faptul ca imaginea nu se suprapune cu sunetul sau se intrerupe din cand in cand.Multumesc

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

The KMPlayer cel mai bun...

winking

| teodorus a răspuns:

VLC deschide orice! ma rog aproape orice... daca nu merge cu nimic inseamna ca are o eroare fisierul happy

| devilll a răspuns:

Incearca mplayer

| titusfresj a răspuns:

Radlight
windows media playerhappy