| danny105 a întrebat:

Am si eu o problema la vizionarea filmelor in format. avi. In loc sa-mi apara imaginea normala, se vad doar niste pixeli mari, ca si cum ar fi in 19 culori. Aveti aceeasi problema sau stiti niste codecuri care sa o rezolve?

Mentionez ca am incercat cu Windows Media Player, VLC, Winamp si Media Player Classic.

1 răspuns:
| DjLau a răspuns:

Salut!

Cele mai ok codecuri de pana acum si la care se fac frecvent update-uri sunt denumite "K-Lite Codec Pack" si le gasesti aici:

http://www.codecguide.com/download_mega.htm

Bafta si s-auzim de bine!