| MaxiEcho a întrebat:

Cine îmi recomanda un telefon bun de pana în 600-700 lei nou sau second-hand care sa aibă la Antutu benchmark peste 20.000 sau sa meargă bine la jocuri și sa nu facă crash!
Dau funda celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Caută ceva în gama ZTE(grand x in) de ex, Samsung Galaxy Trend lite, iPhone 4(s SH),Samsung Galaxy Trend (Plus), Acer, Philips, sunt foarte multe! Htc Desire (Depinde).Îți recomand să te uiți la specificații, să aibă un procesor de minim 1GHZ, ram 512! Uită-te pe Emag, Pc-Garage, e-digital. Îți recomand Alcatel c7 pop (e 4 mil) rulează bine are raza mare wi-fi e foarte bun, procesor 1, 3, ram 512, camera e HD face poze bune, camera frontală la fel.

| Andrei_Pop_1990_CU31 a răspuns:

Samsung s3