| lovemyname a întrebat:

De craciun vreau sa imi cumpar un telefon cu touch-screen si sa aiba jocuri hd, un telefon pentru jocuri cu sensor, cu android, symbian
Eu m-am gandit la un Sony Ericsson Vivaz dar nu stiu, este symbian, imi puteti spune si mi-e niste telefoane bune, pe care pot pune jocuri hd, care sa fie la second hand pana in 450 de lei...big grin
Multumesc si astept cate mai multe raspunsuri, la cel mai bun raspuns dau funda!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mah,dar sunt smartphone, consuma multa baterie.Nu iti imagina ca jocurile alea le vei juca prea mult timp fara a ti se spune ''bat.desc.''

| NiallsFutureWife a răspuns:

Uite cateva telefoane
Nokia 5228
http://telefonultau.eu/products/Nokia-5228-All-Black.html
Pe asta il are prietena mea si stiu ca e misto si se joaca multe jocuri pe el

Si daca nu iti place pe negru este si pe alb
http://telefonultau.eu/products/Nokia-5228-White-Blue.html

P.S. siteul astae de mare incredere, mi-am cumparat telefonul Samsung S5230 de pe site si nu e mare lucru de facut,completezi acolo pe site,trimiti datele si daca vrei iei numarul tot de acolo ca ai vazut ca sunt pentru COSMOTE, VODAFONE si ORANGE cred, apoi dureaza 24 de ore de cand ti-a luat comanda pana ti-l aduce telefonul,e totul ok e impahetat bine, e in cutie, si tot ce e in cutie difera de la telefon la telefon

In caz ca nu iti plk ce ti-am aratat eu cauti tu acolo si te uiti si la informatii

Bafta!