| Bougs a întrebat:

Cine imi spune cum pot sa sterg de tot un cont de fb?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Te duci la setari, iar in sectiunea Securitate, vei avea acolo scris, ''Dezactiveaza-ti contul'' happy

| 16Gabriela a răspuns:

Daca dai pe "dezactiveaza-ti contul" atunci nimeni nu te mai poate gasi dar tu daca chiar mai vrei... dupa o perioada de timp sa mai intri, poti intra fara probleme happy, nu se sterge