| shockyke3elovecs a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa dowloadez facebook.ul, si messengerul pe un iPhone 4. Ios7. Adica l-am avut in Engleza si l-am dezinstalat si cand l-am instalat iar m.i le da in alta limba. Stie cineva ce pot sa-i fac? Funda

1 răspuns:
| Anna200027 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa îl descarci, iar apoi după ce te-ai conectat intri la setări si schimbi limba. Daca e într-o limbăpe care nu sti sa o traduci foloseste Google Play(sau magazine play)