| DenisIonut01 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste telefoane rezistente la apa? [ex:Motorola defy]

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică (pentru rpushtiu):

Multumesc pentru raspuns, desi e doar un telefon... ma rog un sfat: puteai sa pui un link de la telefonultau.eu si aveai cele doua site-uri puse de tine in unu singur.

| Stefi002 a răspuns:

Pai sunt aici cateva: Samsung Galaxy Xcover, Sony xperia, Nokia 3729(nu este asa de la moda), iar pe viitor Samsung si aplle vor lansa telefoane conform cerintelor tale.