| sym0nyck a întrebat:

Cine imi spune si mie un program ceva de descarcat de pe net. sau nu stiu... sa pot face clipuri din alea cu muzica si poze ca in Power Point( altul decat PowerPoint)?! mc

8 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Cu YouTube Downloader poti descarca din YouTube filme sau videoclipuri...

| madamanu a răspuns:

Poti folosi un slide show maker sau chiar din suita celor de la open office (-freeware-)

| madutz90 a răspuns:

Pentru a descarca de pe net eu folosesc StrongDc++ iar pentru a face clipuri din poze si melodii e foarte bun si Windows Movie Maker. E usor de folosit si de obicei se instaleaza automat odata cu windowsu. Sper k ti-am fost de folos!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai fain este Proshow Gold. Il poti descarca de pe www.fisierulmeu.ro
Mai este si Xatshow, insa mi se pare de unica folosinta, pentru ca poti pune muzica pe fundal doar prima data. In plus, este putin mai greu pana realizezi cum trebuie folosit. Totusi, daca vrei sa il incerci, il poti descarca de aici:http://xat.com/products.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net gasesti o varietatea de programe de creat slide-uri sau colaje. Unul foarte bun si pe care ti-l recomand este ProShow Producer (ProShow Gold).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vegas Pro - cel mai bun program de editat filme. Doar mai greu pentru începători.

| Cris a răspuns:

Buna!
Poti incerca Fast Stone Image Viwer(create slide show builder)
www.faststone.org

| Cris a răspuns:

Buna, Symonick!
Mai poti incerca Foto2 Avi http://www.trustfm.net/divx/index.php?d=1&b1=1
Extra Photo to Video Converter Free 6.41
Extra Photo SlideShow 6.41
Sper sa-ti placa.
In final, un mic cadouas pentru tine si ceilalti utilizatori TPU,

http://www.mashupphotos.com/
O zi buna!