| aanonimm a întrebat:

Cine stie cum se numeste un program in care poti sa pui poze sa curga gen Power Point dar poti pune si muzica?

15 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si in PowerPoint poti pune muzica...si poti face ca melodia sa intre cand vrei tu.De ce sa mai iei alt program daca ai deja unul?

| crisa a răspuns:

Cunoscute de mine: power-point si moviemaker. Cu power point salvezi ceea ce ai facut in format. pps, iar cu moviemaker se va salva in format wmv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProShow Gold happy
acolo poti alege sh sub ce forma sa "curga" imginile
dar poti pune muzica si in power point.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginile*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie Maker, il gasesti in C:\Program Files\Movie Maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! tu sti cum se numeste modificatorul de poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebarelaughingCum se foloseste Power Point? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro show gold e cel mai tare pentru incepatori acum tu sti ce vrei sa folosestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca proshow gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. eu te asigur ca este POWERPOINT ins imi pare rau sa te dezamagesc... dar sa pun muzica nu stiu... caci asta caut si eu acum. larevedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProShow Gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai habar nop am dar u stii un nume de modificator de poze:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo shine sau photo editor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce