| Meeeeee a întrebat:

Cine joaca club penguin si e agent secret sa imi spuna cum se rezolva operatiunea "the veggie villain" ca eu ajung numa pana la scara si nu stiu cum sa o dau jos. dau fundita. :-) big grin

Răspuns Câştigător
| cocosnucifera a răspuns:

Uite aici e un video care iti arata cum http://www.riffycp.com/......etutorial/

5 răspunsuri:
| camycamy a răspuns:

E foarte usor cand incearca sa te prinda camera de ascunzi dupa zid iar de aici in colo e usor si pentru min a fost si am doar 11 ani + ca engleza nu e punctul meu forte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da jos crengile inutile, apoi ia pinguinul de pe creanga, apoi cu pinguinul ia-l pe al doilea, apoi lasa un pinguin pe creanga si ia-l pe al trei-lea, apoi ia-l pe pinguin si punetii sa impinga piatra, apoi luatii pe pinguini si luati-l si pe al patrulea si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie sati trimita cineva o invitatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super usor! LOLZ...eu sunt agent secret si e suuuper cool! Dar asta e secretul meu cum am rezolvat testul! xaxaxaxaxaxa

| mosora2002 a răspuns:

Ce secret? Eu sunt. Am terminat toate misiunile si toate codurile deblocate