| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca Club Penguin:Cum devii agent EPF sau secret? Fundabig grin:X:X:X

3 răspunsuri:
| dany_6773 a răspuns:

Ii greu tare.pentru inceput fa o cerere de marire a salariului la primaria orasului Tokyo din Atlantida. dupa du-te pana la Mahomed si zii sa iti imprumute tricicleta ca il platesti cu 100 mil d euro pe minut[doar ti-ai marit salarul c ***]. dupa c iei tricicleta te urci pe Everest si iti dai drumul...sh gata...esti c fel de agent vrei utongue

| draculaura10 a răspuns (pentru dany_6773):

Eu am devenit agent dupa o luna! Ai inventat asta.

| draculaura10 a răspuns:

Buna! Agent EPF vei deveni dupa o luna! funda te rog! happy