| rosepassion a întrebat:

Cine m ajutasi pe me?

sunt din timisoara si as vrea s am net sipe laptop, am primit un modem, dapt ii ca u stik unde trebuie sa bagi crtela de la zapp, si sticu ii tot de la zapp, crd ca adaptor ii, m rog nustu cum se numeste, dar ilpoti folosi ca si stik pentru ca are slot pentru card microsd, am vr sa va intreb de unde pot cumpara acea cartela de net ca de la cine am stiku mi-a zis ca doar cartela imi mai trebuie ca asa il folosea si el. mi s-a spus ca zapp a fost cumparat de cosmote si acum nu stiu unde s ma duc sa m iteresez de acea cartela.
cine poate sa-mi spuna daca mai este reo reprezentanta de la zapp in timisoara? si daca este adevarat ca a fost cumparata de cosmote si daca as putea sa merg la cosmote sa intreb?

plz

5 răspunsuri:
| mariusciocan a răspuns:

Eu zic sa iti iei un router si gata. s-a terminat balciul

| belltech a răspuns:

Ala e un modem usb pentru reteaua de tel celulara. instaleaza driverele si conecteaza-te. sau mergi in magazin. da zapp eu stiu ca era cdma, cdma nu au nevoie de cartele, ca gsm

| belltech a răspuns:

Fato da tu stii sa dai pe google zapp mobile? zapp.ro si cica in timisoara nu mai e reprezentata da e in lugoj. poate le dai un telefon si poate ne dai si noua mai multe amanunte ce fel de stick ai adica
http://www. zapp.ro/contact/magazine-zapp-zapp-partner/#form_network
o fi hspa

| rosepassion explică:

Ba este nevoie...are si loc pentru cartela, si asa la foosit si pers care mi la dat

dar totusi ai este zappin timisoara?

daca da unde?

| rosepassion explică:

Am dat p google da acolo scrie de cre...si intre timp am fost si m-am interesat si ar trebui sa se gasesca la germanos da aia or zis ca ink nau toate servicile de la zapp