| diana918 a întrebat:

Fratii mei de pe TPU, am o mare problema! am si eu un card microsd la care am primit un adaptor si cand il bag in laptop(ca are un slot special pentru adaptor) nu-l detecteaza de ce oare? care va mai pricepeti la calculatoare va rog frumos sa ma ajutati si pe mine ca nu stiu ce sa-i mai fac... imi trebuie un program ceva? ca asa am inteles...

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cauta driverele neesare pentru adaptor.

| xJuliusx a răspuns:

1.Este posibil sa nu ai instalate pe laptop driverele pentru Card Reader.
2. Vezi ca pe adaptor ai un buton pentru blocare. Sa nu fie dat pe pozitia lock.

| diana918 explică (pentru xJuliusx):

Multumesc frumos de raspuns da tot nu m-am lamurit... de ce driver am nevoie si de unde il iau?