| Kyzz a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cum sa instalez niste fisiere. JAR pe un samsung d600...imi explica si mie cineva? dau fundoi!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi nu cred că trebuie instalate numai copiate în telefon şi vezi dacă deschide arhiva. jar. Bănuiesc că îi vorba de ceva jocuri nu? La mine pe telefon le deschide fără probleme (Nokia 7210 supernova). Succese

| ronin33dan a răspuns:

Le transferi in telefon dupa care le deschizi si le dai ntalare in telefon. Daca nu merge asa, este posibil ca fisierul sa nu fie jar sau tu sa nu ai Java instalat in tel! Succes!