| wpi a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine nu imi mai vede placa video help me

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

In ce sens? Vede dungat sau in reluare? Incearca sa reinstalezi driverele. Daca s-a ars nu prea poti face nimic in afara sa cumperi alta.Mai poate fi si de la calbu care face conectiunea cu monitorl.Si acesta trebuie schimbat daca e de la el straight face

Bafta!

| andrei1996 a răspuns:

Sall Cumpara alta! Poate s-a stricatbig grin sau vezi poate tisa miscat placa video scoateo stergeo de praf fa-o cu spirt las-o o jum de ora sa se usuce la soare si daca o pui in casa las-o cam vreo ora apoi bag-o sigur va merge! Fundaa?