| ionutz9725 a întrebat:

Cine ma imi spune si mie cum sa decodez un telefon Samsung Star 2 gt-s5260. Este codat pe vodafone, codul IMEI este 35911504523570/5

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

Pentru 8-10 euro ti-l decodeaza chiar Vodafone daca ti-a expirat abonamentul pe acel telefon, daca inca este sub abonament vdf atunci pretul creste nu stiu exact cat dar pana in 50 de euro credthinking Cel putin pe net asa scria pe site-ul lor.Du-te la o reprezentanta vdf si intreaba-iwinking