| Tibi35 a întrebat:

Am un telefon Samsung star 2 s5260 codat pe Vodafone... eu am codul de deblocare dar cand il deschid cu un sim de Orange nu-mi apare casuta unde trebuie bagat codul imi apare Phone freeze! SIM indisponibil si pot sa dau SOS sau Apel.ce pot sa fac sa pot baga codul?

1 răspuns:
| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Eu am Samsung star 2 s5260 si la mine nu e codat. Eu sunt inreteaua Costmote. Poate ti-au luat aia de la Orange numarul pentru ca poate nu ai mai reincarcat cartela de un an.