| Wolfenstein a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Am instalat programu Bear Share si nu-l mai pot dezionstala! Cine stie cum se dezinstaleze. sa zica val_men@Yahoo.com

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza "revosetup" dezinstaleaza programe si e free

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Intra in
start>control panel>add or remove programs si cauta bear share acolo si da click pe remove.

| HaLoG3N a răspuns:

Ma poti ajuta tot legat de bear share l-am dezinstalat da in google chrome mozila internet explorer apare ca pagina principala sau nu stiu cum sa-ti explic si nul mai suport cum fac sa--l sterg?

| geanynutza_8503 a răspuns:

Deci trebuie sa te asiguri ca nu mai ai nimic deschis de la acest program in bara sau oriunde si dai in start control panel add or remove programs si il cauti acolo si dai un clikpe el si dai remove si dupa selectezi o cerinta de acolo si dai next sau inainte sau ce scrie acolo si apoi da uninstal anywey si gta