| JusTPauL a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu drivere pentru placa de baza IMB IMB (WMT478/NWD)? Macar pentru net daca nu mai mult.

9 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Cred ca ai vr. sa zici IBM?!
E laptop sau PC?
Descarca de pe google programul: everest, instaleaza/ruleaza everest si du-te la Computer-Summary, dai un copy/paste la tot ce ai acolo sa vedem si noi...

| JusTPauL explică (pentru xgamerz):

Da IBM e o unitate mai veche.
Am luat programul everest l-am instalat am da la computer dar n-am gasit summary.

| xgamerz a răspuns (pentru JusTPauL):

NU conteaza dai click pe acolo... o sa gasesti Motherboard-Motherboard si in dreapta de: "Motherboard Name" acolo e numele placii de baza! Scrie`l aici.

| JusTPauL explică (pentru xgamerz):

Pay am folosit deja Speccy e cel mai bun si imi arata la placa de baza asta - IBM IBM (WMT478/NWD)

| xgamerz a răspuns (pentru JusTPauL):

Poti sa descarci driverele si fara sa stii numele de la plac de baza. Daca sti numele de la audio/video/network(lan) le` descarci asa!

| JusTPauL explică (pentru xgamerz):

Pay nu le stiu de la net si audiosad

| xgamerz a răspuns (pentru JusTPauL):

"Pay am folosit deja Speccy e cel mai bun " Nici Speccy NU le` stie?!

| JusTPauL explică (pentru xgamerz):

Nuu, la network nu aparea, arata ceva dar neimportant

| JusTPauL explică (pentru xgamerz):

Da-mi un id de mess sa vbm si sa imi explici cum sa folosesc programul everest sa aflu placa internet si o sa fac si eu acelasi lucu si la acel pc.