| Micuţa a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu un site, program unde aș putea începe să scriu o carte electronică? Să nu fie publică, să o pot vedea/citi doar eu.Merci, ofer fundă.kiss

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cel mai bun e Word, dar daca vrei neaparat online, google.doc.
https://accounts.google.com/......rviceLogin
daca nu ai, iti faci cont, intri si poti crea orice document si il vezi numai tu.

| Happyjump a răspuns:

Daca ai tableta, e o aplicatie DropANote

| Vektor a răspuns:

Click dreapta pe desktop > New > New Text Document

| Charger007 a răspuns:

Buna iti sugerez sa incepi sati scrii noua ta lectie despre viata intr-un document word 2007 sau 2003. Acolo sunt bine tiparite si ai tot ajutoru acelui program pe care il folosesti cu usurinta ori de cate ori ai nevoie.
Eu l-am folosit si unu nu m-a lasat la nevoie si nu m-a dezamagit cand aveam nevoie de el pentru referate sau projecte pentru scoala. E cel mai bun document din seria Microsoft office. Pana va aparea altu mai bun vom folosi ce avem in dotare in momentu de fata. Sper ca tiam putut fi de folos.
O zi buna si succes. Funda?